Месецът в снимки

11 отбора участваха в турнир по минифутбол за купата на Клуб Спорт и Здраве – Етрополе

За трети пореден път се проведе турнирът по мини футбол във формат 5 + 1, организиран от Клуб „Спорт и здраве – Етрополе “. В борбата за купата на КСЗ взеха участие 11 отбора, разделени в 3 групи.

На 25.11.2023 г., в спортна зала „Стоян Николов“ на СК “Чавдар“, отново се състоя спортна надпревара между футболни запалянковци.
Участниците отново показаха отлични футболни умения, а много от тях и значителни спортни постижения. Зрителите станаха свидетели на рекордните до сега 98 отбелязани гола.
На трето място се нареди отбор „Чудесните“, с капитан Ивелин Любомиров, които благородно отстъпиха своята награда на най – младият отбор в турнира, сформиран само от 16 годишни младежи. Второто място завоюваха играчите от отбор „Чичките“, с капитан Стефан Дочев. Призовото първо място зае отбор „Чавдарците“, с капитан Владимир Тачев.
Специални награди имаше и този път. Голмайстор на турнира стана Деян Павлов с два отбелязани хеттрика. За най – добър вратар бе отличен Цветелин Петков. Призът за най-добър играч отиде при Марсело Иванов .
Победителите получиха купи, медали и награди, осигурени от Клуб „ Спорт и здраве – Етрополе“, които им бяха връчени от председателя на клуба Ивайло Георгиев и Тодор Василев, учредител в сдружението, с пожелание да не спират да спортуват, защото спортът е здраве.
Специални благодарности към съдия Николай Николов, който за пореден път показа професионализъм в отсъждането на срещите.